Viešbutis
Ne, tai nėra dar vienas atsibodęs stars'as, tai nėra seniai iš rėmų išėjusi magijos mokykla, ar dar vienas twilighto fanų forumas. Tai - Viešbutis. Čia suvažiuoja pats įnoringiausias elitas, savo norais užgulantis administracijos telefonus. Kiekvieną dieną atostogautojai patiria vis naujų nuotykių - vakarėliai, pokyliai, įvairios išgertuves su draugais ir dar daugybę pramogų.

Ilgai nesvarstyk ir registruokis, nes čia pati kiečiausia chebra, ledinės panos, ir nepamirštami nuotykiai.

Visų įdomiausių temų nematai, nes esi neprisiregistravęs/neprisijungęs.
Viešbutis
Ne, tai nėra dar vienas atsibodęs stars'as, tai nėra seniai iš rėmų išėjusi magijos mokykla, ar dar vienas twilighto fanų forumas. Tai - Viešbutis. Čia suvažiuoja pats įnoringiausias elitas, savo norais užgulantis administracijos telefonus. Kiekvieną dieną atostogautojai patiria vis naujų nuotykių - vakarėliai, pokyliai, įvairios išgertuves su draugais ir dar daugybę pramogų.

Ilgai nesvarstyk ir registruokis, nes čia pati kiečiausia chebra, ledinės panos, ir nepamirštami nuotykiai.

Visų įdomiausių temų nematai, nes esi neprisiregistravęs/neprisijungęs.
Viešbutis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viešbutis


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Arklidės šalia namo.

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 6:57 pm

Arklidės šalia namo. Stables1
Sausis
Mėnulis
Kopa
Sniegaširdė
Anglis
Vera
Kaštonė
Drebulė
Liepa
Vasaris
Balandis
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:09 pm

JI pradėjo balnoti Anglį.
Atgal į viršų Go down
Vanessa Hudgens
I told him you are a man of my dreams
Vanessa Hudgens


Pranešimų skaičius : 740
Join date : 2010-05-21

Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:09 pm

Cheryl ateina čia neitin laiminga, nes nuo vaikystė bijo didesnių už save padarų. Apžiūrinėdama čia esančisu arklius, laukia kol apsireikš vaikinas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:10 pm

- Sveika Cheryl. - nusišypsojo ir priėjas apkabino. - Išsirink žirgą ant kurio norėsi joti.
Atgal į viršų Go down
Vanessa Hudgens
I told him you are a man of my dreams
Vanessa Hudgens


Pranešimų skaičius : 740
Join date : 2010-05-21

Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:13 pm

Apkabina vaikina ir paškeli jam į žanduka
-Bet pirma tūrėsi mane išmokyti joti,-šypteli, pasikedandama plaukus
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:15 pm

- Išmokysiu. - nusišypso ir pabučiuoja. - tai su kuriuo norėsi joti?
Atgal į viršų Go down
Vanessa Hudgens
I told him you are a man of my dreams
Vanessa Hudgens


Pranešimų skaičius : 740
Join date : 2010-05-21

Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:17 pm

Prikanda lūpa.
-Va tuo va,- pirštu rodo į Mėnuli.
Atsitraukusi kiek atokiau nuo vaikino atsiremia į kažkokia siena
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:18 pm

- Susipažink. Tai Mėnulis. - tarė ir atidarė jo gardo vartus. Įėjas pradėjo jį šukuoti.
Atgal į viršų Go down
Vanessa Hudgens
I told him you are a man of my dreams
Vanessa Hudgens


Pranešimų skaičius : 740
Join date : 2010-05-21

Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:20 pm

-Nea nesipažindinsiu,-purto galva,- apsimesiu, kad mes seni pažystami,-linkteli
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:23 pm

Jis šypteli.
- 'Key. Išrink man žirgą su kuriuo josiu. - tarė jis balnodamas Mėnulį. Tada išvedė iš gardo ir pririšo jį prie kordos. Kordą pririšo prie stulpelio.
Atgal į viršų Go down
Vanessa Hudgens
I told him you are a man of my dreams
Vanessa Hudgens


Pranešimų skaičius : 740
Join date : 2010-05-21

Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:25 pm

Susiraukia
-jei ką pas mane prastas skonis,-kandžioja lūpa
-tai, kad rinkis pats.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:27 pm

- Josiu ant Drebulės. -tarė jis ir išsivedęs ją pabalnojo. Tada atrišo nuo stulpo Mėnulį ir padavė į rankas Cheryl kordą, kad vestų Mėnulį laukan į levadą.
- Eik šalia žirgo ne priešais. - tarė jis taippat vesdamas žirga šalia jos. Jis paimė ją už jos laisvos rankos
Atgal į viršų Go down
Vanessa Hudgens
I told him you are a man of my dreams
Vanessa Hudgens


Pranešimų skaičius : 740
Join date : 2010-05-21

Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:32 pm

Cher bandė atkartoti tuos visus sudėtingus manevrus kuriuos jai dėstė vaikinas..
-žo aš bijau šito padaro,-susiraukė
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:34 pm

- Nebijok jis tau nieko nedarys. Jis tavęs klausys. - nusišypsojo ir visi keturi išėjo į levadą
[rašom tik levadoj.]
Atgal į viršų Go down
Vanessa Hudgens
I told him you are a man of my dreams
Vanessa Hudgens


Pranešimų skaičius : 740
Join date : 2010-05-21

Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:36 pm

(kaip suprasti?)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:43 pm

[Yra kita tema. SUsirask.]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. EmptyTr. 07 07, 2010 7:43 pm

[Žirgų LEvada]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Arklidės šalia namo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės šalia namo.   Arklidės šalia namo. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Arklidės šalia namo.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Arklidės.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Viešbutis :: Roberto namas-
Pereiti į: